Menu
Dla rodziców
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Zajęcia dodatkowe
Sesja z plusem- wyniki
Galeria

Klub BINGOStarters
Blog 1A gimnazjum
Projekty e-twinning
Innowacja-j.angielski
Klub Młodego Odkrywcy

Klub Nastolatków

Losowy album
33
33
"Bajkowe zdrowie"
Nowe albumy
· Dzień Patrona - akademia
· Obchody Dnia Patronki
· Ratujmy Ziemię
· Rewizyta gimnazjalistów we Włoszech
· Spotkanie z Hanną Niewiadomską
·
Obchody Dnia Patronki szkoły
Obchody Dnia Patronki w naszej szkole rozpoczęły się ogłoszeniem konkursu na makietę „Domku nad Łąkami” Zofii i Wacława Nałkowskich. Do wzięcia udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej. Przygotowana została wystawa w języku polskim i angielskim, z której uczniowie mogli zapoznać się życiem i twórczością naszej patronki oraz obejrzeć wyeksponowane prace konkursowe. Równomiernie z działaniami klas IV – VI , uczniowie klas I – III miały możliwość zapoznania się z twórczością Zofii Nałkowskiej poprzez obejrzenie wystawy przygotowanej na podstawie opowiadania „Mały Zając”.

Wyniki konkursów zorganizowanych z okazji Światowego Dnia Ziemi
Z okazji Światowego Dnia Ziemi zostały ogłoszone w naszej szkole konkursy, których celem była promocja ekologii i poszanowania środowiska naturalnego.
Cieszy nas zainteresowanie młodzieży tym tematem oraz liczny udział uczniów w konkursach. Komisja konkursowa oceniała zgodność prac z tematem konkursu, pomysłowość oraz estetykę wykonania. Zadanie komisji nie było łatwe ponieważ wszystkie prace były bardzo ciekawe i spełniały wymienione kryteria. Po długiej naradzie postanowiono nagrodzić następujące prace:

Dzień otwarty
Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych nr 1 zaprasza Rodziców
na dzień otwarty - spotkania z wychowawcami i nauczycielami, które odbędą się:
• 17.05.2017r. /środa/
godz.17.00
klasy 1b, 2b, 2d, 3b, 3c, 3d, 1A, 1B,1C,1D, 2A, 2B, 2C, 2D, 3A, 3B, 3C /GIM./
godz.18.00
klasy 1a, 2a, 2c, 2e, 3a, 3e, 4a, 4c, 4d, 5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e /SP/
• 18.05.2017r. /czwartek/
godz.18.00
klasa 4bVII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Niepełnosprawni są wśród nas" w klasach I-III.
W dniu 20.03.2017 r. w klasach I-III SP pod kierunkiem p. Marzanny Falkowskiej (opiekun MSU) przeprowadzono VII Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Niepełnosprawni są wśród nas”. Organizatorem był Zespół Szkół Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej w Ostrówku. Celem konkursu, oprócz wykonania pracy plastycznej, było również kształtowanie świadomości i otwartości na osoby niepełnosprawne. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów. Czterech uczestników uzyskało tytuł laureata, a 21osób otrzymało nagrody pocieszenia. Wręczono je 10.05.17 r. w ZSS w Ostrówku. Nasze laureatki w towarzystwie rodziców i pani Anny Duckiej obejrzały przedstawienie przygotowane przez uczniów ZSS oraz uczestniczyły w pikniku integracyjnym.
Nasze laureatki:
1. Magda Zega kl. I a
2. Kalina Miakota kl. I a
3. Hanna Pacanowska kl. I b
4. Julia Krystosiak kl. III a Laureatkom gratulujemy wygranej!


"Ratujmy Ziemię"
Pochylamy się nad losem planety, na której żyjemy. Moment ekologicznej refleksji ma nas uchronić przed popełnianiem kolejnych błędów. Pamiętajmy, że:
"Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego, na pozór niewielkiego ludzkiego działania, zależy od każdego z nas."
Florian Plit


Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac, przygotowanych przez młodzież naszego gimnazjum i szkoły podstawowej, zorganizowanej z okazji obchodów Światowego Dnia Ziemi 2017.

REWIZYTA GIMNAZJALISTÓW WE WŁOSZECH
W dniach od 30 marca do 3 kwietnia grupa jedenastu gimnazjalistów z klas 1a, 2a, 2b oraz 2d pod opieką p Marcina Maciejewskiego oraz p Sylwii Łukaszewskiej udała się z rewizytą do włoskiego miasta Corsico niedaleko Mediolanu w ramach wymiany międzyszkolnej pomiędzy naszą szkołą a włoskim gimnazjum Instituto Comprensivo Buonarroti w celu zrealizowania dalszego etapu europejskiego projektu e-twinning ‘Kuchnia polsko-włoska’. Warto przypomnieć, iż miesiąc wcześniej gościliśmy włoskich uczniów w naszej szkole oraz mieście.
Życzenia na Święta Wielkanocne

Wiary, z którą wszystko jest możliwe,
pokoju i szczęścia, które nie ustaną,
miłości, która jest miłosierna,
Wielkanocy, która daje prawdziwą radość
życzy
Marcin Promowicz

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w KobyłceZobacz więcej
KONKURS PLASTYCZNY
KONKURS PLASTYCZNY
dla uczniów
Publicznego Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 w Kobyłce
pod hasłem: ORZEŁ BIAŁY-GODŁO POLSKI
II Powiatowy Turniej Wiedzy Geograficznej
W dniu 5 kwietnia 2017 (środa), w auli I LO w Wołominie odbył się II Powiatowy Turniej Wiedzy Geograficznej imienia patrona szkoły, – Wacława Nałkowskiego. Turniej miał na celu przybliżenie kilku krajów, miejsc podróży Wacława Nałkowskiego. II edycja turnieju dotyczyła krajów nadbałtyckich:Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji, Finlandii, Szwecji, Danii i Niemiec. W turnieju uczestniczyło dziewięć dwuosobowych drużyn - uczniów gimnazjów powiatu wołomińskiego.
Z naszej szkoły do turnieju przystąpiły dwie drużyny w składzie: Mateusz Żarski i Maciej Jaźwiński z klasy IIIB oraz Anna Kalinowska i Krzysztof Łaba z klasy IIIA.
Drużyna z klasy IIIA zajęła PIERWSZE MIEJSCE, a z klasy IIIB TRZECIE MIEJSCE.
Laureaci turnieju otrzymali nagrody w postaci cennych książek o tematyce geograficznej. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Organizatorom dziękujemy za ciekawą formę konkursu i bardzo życzliwą atmosferę.

Nauczycielka geografii Małgorzata Knap
REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Rekrutacja do klasy pierwszejInformuję, że od dnia 3 kwietnia 2017 r. rozpoczyna się postępowanie rekrutacyjne do klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej w Kobyłce.

Karty zgłoszenia dzieci do klasy pierwszej zamieszkałych w obwodzie szkoły i wnioski o przyjęcie kandydatów do klasy pierwszej zamieszkałych poza obwodem szkoły, przyjmowane są w dniach:

  • od 3 kwietnia do 10 kwietnia 2017r. w postępowaniu rekrutacyjnym
  • od 26 czerwca do 30 czerwca 2017 r. w postępowaniu uzupełniającym
    w godz. 7.30-15.30 w sekretariacie szkoły.

Uchwała nr XXXII/92/17 Rady Miasta Kobyłka z dnia 27 lutego 2017 r. w sprawie określenia kryteriów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Kobyłka dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły, Zarządzenie nr 76/2017 Burmistrza Miasta Kobyłka z dnia 27 marca 2017 r. w sprawie postępowania rekrutacyjnego, terminów postępowania uzupełniającego, a także terminów składania dokumentów na rok szkolny 2017/2018 do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Kobyłka, druki dokumentów ( karty zgłoszenia, wnioski, oświadczenia), dostępne są w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej www.sp1-kobylka.home.pl w zakładce Rekrutacja.

Spotkanie informacyjne dla rodziców odbędzie się dnia 6 kwietnia 2017 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali gimnastycznej.

Marcin Promowicz
Dyrektor ZSP nr 1 w KobyłceSpotkanie z Hanną Niewiadomską
Dnia 21 marca w bibliotece szkolnej gościliśmy p. Hannę Niewiadomską – autorkę wierszy dla dzieci. W spotkaniu wzięły udział klasy III Szkoły Podstawowej wraz z wychowawcami. Autorka przeniosła nas w świat „Bajczytanek” : zapoznała ze swoją twórczością oraz przeprowadziła ciekawe zabawy z poezją. Pani Niewiadomska podarowała dla czytelników biblioteki najnowszy zbiór swoich wierszy, za który serdecznie dziękujemy.

Przetłumacz stronę

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Miasto Kobyłka

Miasto Kobyłka
BIP
Akademia Uczniowska

Otwarta szkoła=

Nowa Era=

Nowa Era=

Szlachetna paczka

Akademia Przezornego Ucznia

Bezpieczny Internet

Stowarzyszenie

WOS

WBD

Bezpieczna Kobyłka

EDU scenice

Lepsza szkoła

Mistrzowie kodowania

Wygenerowano w sekund: 0.09 31,743,054 Unikalnych wizyt