******************
Menu
******************
Rekrutacja
******************
Dla rodziców
******************
Sesja z plusem- wyniki
******************
Wykaz podręczników
******************
Miasto Kobyłka

Miasto Kobyłka
BIP
Akademia Uczniowska

Otwarta szkoła=

Nowa Era=

Nowa Era=

Szlachetna paczka

Akademia Przezornego Ucznia

Bezpieczny Internet

Stowarzyszenie

WOS

WBD

Bezpieczna Kobyłka

EDU scenice

Lepsza szkoła

Organizacja pracy szkoły w przerwie świątecznej-informacja dla rodziców
Zimowa przerwa świąteczna trwa od 22.12.2014r. do 06.01.2015r. W dniach wolnych od zajęć dydaktycznych szkoła zorganizuje zajęcia opiekuńcze dla uczniów, których rodzice nie mogą zapewnić im opieki. Potrzebę zorganizowania opieki nad dziećmi rodzice zgłaszają pisemnie w sekretariacie szkoły w godzinach 7:00 – 15:00 lub wychowawcom klas do 19 grudnia 2014r. (piątek) .

Wzór zgłoszenia - pobierz.
Zebrania z rodzicami
Serdecznie zapraszamy rodziców na przedstawienia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz spotkania z wychowawcami dnia 17 grudnia 2014 

 • Edukacja wczesnoszkolna spotkania z wychowawcami
  Godz.17.00 - klasy: 1c,1d,1f , 2a, 2d, 3b, 3d
  Jasełka godz.18.00 w sali gimnastycznej
  Godz. 19.00 - klasy: 1b,1e, 2b, 2c, 3a, 3c, 1a
  
 • Szkoła podstawowa kl. IV-V
  Godz. 16.15 jasełka
  Godz. 17.00 spotkania z wychowawcami
  
 • Gimnazjum godz.18.15 spotkania z wychowawcami

Nie zmarnuj swojego życia!
Często mówimy – nasze życie jest w naszych rękach, jesteśmy kowalami własnego losu… Czy dobrze pojmujemy znaczenie tych słów? A może, słysząc je, uważamy, że inni się nie liczą, że to my jesteśmy najważniejsi i możemy tak kierować życiem, by tylko nam było dobrze?Co im w duszach zagrało
4.grudnia 2014 roku Monika Matusiak i Patrycja Łach z klasy 3A odebrały nagrody i wystąpiły podczas koncertu laureatów mazowieckiego konkursu poezji i piosenki obcojęzycznej „Co nam w duszy gra”, który już po raz 12. został zorganizowany przez 49 Gimnazjum im. S. Starzyńskiego w Warszawie. Uroczysta gala została poprzedzona eliminacjami, podczas których wyłonione jury przyznało nagrody za najlepszą interpretację i wykonanie w języku obcym wierszy, piosenek i scenek dramatycznych. Monika i Patrycja, wykorzystując właściwe sobie poczucie humoru i swobodę wypowiedzi, zaprezentowały skecz grupy Monty Python „The Smuggler” (Przemytnik). Swój występ dziewczyny przygotowały, korzystając ze wskazówek i wsparcia pani Mileny Miszkurki.
Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się, gdzie dokładnie leży Zurych oraz co wspólnego mają ze sobą zegarki i podkoszulki, serdecznie zapraszamy do obejrzenia amatorskiego nagrania z występu.

Zobacz film

I dla ducha, i dla ciała
Dnia 5 grudnia, tuż przed mikołajkami, uczniowie klas V c i V b wraz z opiekunami, panią Joanną Nowakowską , panią Katarzyną Wojtkiewicz i panią Małgorzatą Podgórską, wybrali się do Pijalni Czekolady E.Wedel „Staroświecki Sklep”, mieszczącej się w Warszawie przy ulicy Chmielnej.Pomoc dla Oddziału Pediatrycznego Szpitala w Lipnie.
Nasza szkoła zoorganizowała pomoc dla Oddziału Pediatrycznego Szpitala w Lipnie. Wśród uczniów naszej szkoły udało się zebrać zabawki i artykuły piśmiennicze dla małych pacjentów. Dzięki temu świetlica oddziałowa nabrała kolorów a zabawki umilają czas chorym dzieciom.
Szkolne Koło Caritas


Spotkania ze sztuką
Sobota nie musi być nudna! Przekonali się o tym uczniowie klas piątych, którzy pod opieką nauczycieli – pani Agaty Pietrzak, pani Katarzyny Wojtkiewicz i pani Katarzyny Rowińskiej- wybrali się do Teatru Muzycznego Roma na spektakl pt.„Adonis ma gościa”. Akcja utworu rozgrywa się w… klatce dla ptaków. Adonis, tytułowy bohater, jest pstrokatą papugą, zarozumiałą, zapatrzoną w „czubek własnego nosa”, rozkapryszoną, gotową całymi dniami zachwycać się sobą dla zdobycia najsmaczniejszych kąsków.

Wirtualna Choinka
Nasza szkoła już po raz drugi uczestniczy w projekcie „Wirtualna Choinka”. W ubiegłym roku 20 dzieci otrzymało wymarzone prezenty na święta. Zachęcamy Rodziców do zapoznania się z projektem i aktywnego w udziału w akcji. Celem, jaki nami kieruje, jest obdarowanie jak największej liczby dzieci. Osoby zainteresowane pomocą prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie

Zobacz -Wirtualna Choinka

Szkolne Koło Caritas
Słodka wycieczka
3 grudnia 2014r. klasa I c wybrała się na wycieczkę do Fabryki Lotte E. Wedel. Celem podróży było poznanie sposobu wyrobu uwielbianych słodkości. Na początku dzieci poznały historię fabryki, później oglądały film pt.„Skąd się wzięło kakao?” i zostały poczęstowane firmowymi wyrobami. Mogły obejrzeć i wziąć do domu ziarenka kakao. Po założeniu twarzowych ochronnych ubrań, idąc wzdłuż taśmy produkcyjnej, widziały etapy powstawania czekolady. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się wystawa czekoladowych postaci: baletnicy, pieska, obrazów malowanych czekoladą, orła czy czekoladowych książek. Hitem okazała się jeżdżąca po torach czekoladowa kolejka. Na pożegnanie uczniowie dostali paczki z firmowymi czekoladkami. Zapach czekolady zawędrował aż do szkoły. Była to pierwsza autokarowa wycieczka klasy I c i na pewno pozostanie na zawsze w pamięci jej uczestników.
Urszula Budek

Z wizytą u Pana Burmistrza
27 listopada 2014r. dzieci z klasy Ic wybrały się z wizytą do Pana Burmistrza - Roberta Roguskiego. Celem wycieczki było poznanie Burmistrza i Urzędu Miasta. Okazało się, że część dzieci nigdy nie była w środku urzędu, a Pana Burmistrza znała tylko z prasowych zdjęć. Spotkanie okazało się bardzo pouczające dla obu stron. Uczestnicy wycieczki osobiście poznali swojego burmistrza. Mogli usiąść w fotelu i przez chwilę poczuć się BURMISTRZEM. Mieli sposobność zadawania nurtujących ich pytań o place zabaw, ulice, światła. Padły też pytania sprawdzające ogólną wiedzę Pana Burmistrza, na przykład: „Skąd się biorą pieniądze w banku? Jak powstaje nitka? Skąd się bierze cement?” Pan Burmistrz dzielnie odpowiadał na wszystkie pytania . Na zakończenie dzieci wręczyły podziękowanie Panu Burmistrzowi, a w zamian otrzymały drobne upominki. Wykonano również pamiątkową fotografię.
Urszula Budek
Ogólnopolski konkurs LOP i SITLID "Mój las - skarby lasu"
Uczniowie klas I-III licznie wzięli udział w konkursie o tematyce przyrodniczej. Las, szczególnie jesienią, jest wspaniałym, pełnym skarbów miejscem wypoczynku. Być może dlatego 27 uczestników wykonało przepiękne prace plastyczne płaskie i przestrzenne z wykorzystaniem materiału przyrodniczego. W sali 51 zorganizowano wystawę prac, którą oglądali uczniowie wraz z wychowawcami. Pan Dyrektor oraz przedstawiciele Wołomińskiego Koła LOP wybrali najładniejsze prace, które zostały zawiezione do Warszawy. Będą brały udział w drugim etapie konkursu. Na wyniki konkursu musimy poczekać do wiosny.
Urszula Budek

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2013!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Przetłumacz stronę

 
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
******************
Klub Europejczyka


Galeria
******************
Klub Nastolatków
******************
Klub BINGOStarters

Zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy z językiem angielskim

Materiały edukacyjne
Multimedialne zajęcia
Egzaminy Cambridge
Metoda Bingo
Certyfikaty
Artykuły
******************
Festiwale Nauki
******************
Przyroda - prace uczniów klas IV-VI

Prezentacje uczniowskie

Klasa IV

Klasa V
Klasa VI
******************
Projekty edukacyjne
Losowy album
zd-40.JPG
zd-40.JPG
KONKURS MITOLOGICZNY 2009/2010
Nowe albumy
· Nie zmarnuj swojego życia
· Dyplom dla SKC
· I dla ducha, i dla ciała.
· Słodka wycieczka
· Ogólnopolski konkurs "Mój las - skarby lasu"
· Z wizytą u Pana Burmistrza
· Spotkania z kulturą
· Jesteśmy wicemistrzami powiatu wołomińskiego
·
Innowacja

Eduscience
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 7:23
Zachód słońca: 15:17

Dzień trwa:
7 Godzin 53 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 10:40
Wygenerowano w sekund: 0.19 16,664,613 Unikalnych wizyt