Sesja z plusem- wyniki

· Światowy Dzień Pluszowego Misia
Spotkania z wychowawcami

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych nr 1 zaprasza Rodziców
na spotkania z wychowawcami, które odbędą się
➢ 19.12.2016r. /poniedziałek/ godz.17.00
klasy 4a, 4c,4d,5a,5b,6b,6d,6e /SP/, 2D /GIM./

➢ 21.12.2016r. /środa/ godz.18.30
klasy 1-3 /EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA/
klasy 4b,5c,5d,6a,6c SP
oraz klasy 1A,1B,1C,1D,2A,2B,2C,3A,3B,3C /GIM./

JEDYNKA GÓRĄ !
Rada Miejska w Kobyłce ogłosiła rok 2016 „Rokiem Stanisława Szpotańskiego”. Jednym z przedsięwzięć upamiętniających sylwetkę wybitnego obywatela Kobyłki był konkurs wiedzy o życiu i twórczości pisarza – „Stanisław Szpotański – duma Kobyłki”. Odbył się dnia 7 grudnia o godzinie 16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury.

DEBATA OKSFORDZKA W KOBYŁKOWSKIEJ "JEDYNCE"
"Wszyscy wielcy mówcy
zaczynali jako źli mówcy”
RalphW. Emerson"

Debaty publiczne mają za sobą niezwykle długą historię, a ich korzeni można się doszukiwać już w starożytnej Grecji i Rzymie. Współcześnie za ojczyznę debatowania uznaje się powszechnie Wielką Brytanię. To tam, na elitarnych uczelniach Anglii i Szkocji, przygotowywano przyszłych polityków do publicznych wystąpień.
Bombkolandia - jak powstają szklane ozdoby choinkowe.
25 listopada 2016 r. klasy 1 a i 3 b SP pod opieką pani Teresy Garbaczewskiej, pani Anny Duckiej i pani Krystyny Książek wzięły udział w warsztatach związanych ze świętami Bożego Narodzenia w Głęboczycach.

Ślubowanie klas pierwszych 2016
Bardzo ważnym momentem w życiu każdego małego człowieka jest ślubowanie i pasowanie na ucznia. To niezwykłe wydarzenie w naszej szkole miało miejsce dnia 14 października 2016 r.

Warsztaty językowe z zagranicznymi wolontariuszami
W dniach 21 oraz 22 listopada gościliśmy w naszej szkole europejskich wolontariuszy z Fundacji Rozwoju Międzykulturowego EBU - organizacji pozarządowej, której główną misją jest rozwój dialogu międzykulturowego, popularyzacja wiedzy o kulturach i społeczeństwach świata, promowanie tolerancji oraz budzenie świadomości własnej kultury i osobowości.

Światowy Dzień Pluszowego Misia
25 listopada w bibliotece szkolnej świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
W tej uroczystości wzięli udział uczniowie klas 2 SP wraz z wychowawcami. Dzieci przyniosły ze sobą misie-maskotki. Uczniowie zapoznali się z historią powstania pluszowego misia i z literaturą o misiu zgromadzoną w bibliotece szkolonej. Wzięli udział w konkursie „Przysmaki misia”, śpiewali piosenkę „Stary niedźwiedź”.

Ogółnopolski Turniej Minipiłki Siatkowej
W dniu 27 listopada w hali widowiskowo – sportowej w Nadarzynie uczennice klasy IV Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kobyłce wzięły udział w ogólnopolskim turnieju minipiłki siatkowej dziewcząt o puchar wiceprezesa GLKS Nadarzyn w kategorii dwójki.
Przedświąteczne akcje charytatywne
Szanowni Rodzice!

Zachęcam do udziału w akcjach, które zostały zaplanowane w tym wyjątkowym – przedświątecznym okresie:
SZLACHETNA PACZKA
AKCJA SZLACHETNA PACZKA
Kolejny raz pomagamy potrzebującym

Zobacz komu pomagamy w tym roku

Mini Turnirj Piłki Siatkowej
I LIGA piłki siatkowej młodzików
26 - 27 LISTOPADA 2016r. GODZ: 15.00 TURNIEJ mini piłki siatkowej o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w Kobyłce.
26 LISTOPADA - "trójki" i "czwórki" dziewcząt. 27 LISTOPADA - "trójki " i "czwórki" chłopców GODZ: 9.30 MIEJSCE: Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Kobyłce.

Zobacz plakat
Przetłumacz stronę

Szczęsliwego Nowego Roku 2015 życza Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie ZSP Nr1 w Kobyłce
Po Wt śr Cz Pi So Ni