Sesja z plusem- wyniki

zd30
IX Gimnazjada w Kobyłce
Nowe albumy
· Dzień Dziecka w "Jedynce"
· Wycieczka do Londynu
· Projekt 'Next Step'
· Wybuchowa wycieczka
· Śpiewając, uczymy się angielskiego
Komunikat CKE
Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 1 września 2016 r. w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie do potrzeb i możliwości zdających ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w roku szkolnym 2016/2017

Zobacz komunikat CKE

Zaproszenie na spotkanie dla Rodziców uczniów klas I Szkoły Podstawowej

Dnia 14 września 2016r. ( w dniu zebrań) odbędzie się spotkanie Rodziców uczniów klas I Szkoły Podstawowej z autorką serii podręczników do nauki języka angielskiego "BINGO" panią Anną Wieczorek - "Jak wspomagać dziecko w nauce języka obcego". Spotkanie odbędzie się w dwóch grupach kl. 1a godz. 18.30 w sali 60, kl. 1b godz. 17.00 w sali 60. Zachęcamy do licznego udziału.
Dyrektor ZSP nr 1

Spotkania wychowawców klas z Rodzicami
Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych nr 1 zaprasza Rodziców na spotkania z wychowawcami, które odbędą się 14 września 2016 r. (środa) o godzinach:
17.00 klasy:1a,2b,2d,3b,3c,3d edukacji wczesnoszkolnej oraz 1-3 gimnazjum
18.30 klasy: 1b,2a,2c,2e,3a,3e edukacji wczesnoszkolnej oraz 4-6 sp
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się 1 września 2016 r. o godz. 9.15 na boisku szkolnym. Obowiązuje strój galowy.
Lato w mieście 2016

LATO W MIEŚCIE 2016

WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE ZŁOŻYŁY KARTĘ UCZESTNIKA , ORAZ UISCIŁY OPŁATĘ ZA UCZESTNICTWO W AKCJI "LATO W MIEŚCIE 2016" ZOSTŁY PRZYJETE.

Dzień Dziecka w "Jedynce"
Długo w naszej pamięci pozostaną tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Kobyłce, które odbyły się 1 czerwca 2016r. Ten dzień był wspólnym świętem pełnym radości, uśmiechu dla dużych i małych, lekcją integracji niepełnosprawnych i pełnosprawnych oraz otwartości, współpracy i dobrej zabawy. Propozycje na miłe spędzenie tego dnia były bogate i wszechstronne.

Udział w projekcie 'Next Step'
Z radością informujemy iż nasza szkoła wzięła udział w projekcie ‘Next Step’ organizowanym przez AIESEC – największą międzynarodową organizację studencką, której głównym celem jest promowanie wielokulturowości, tolerancji oraz wielojęzyczności.

.
Wycieczka do Londynu
W dniach 8-11 czerwca grupa 42 uczniów klas gimnazjalnych pod opieką pana Marcina Maciejewskiego oraz pani Wandy Janasz, Zofii Łuniewskiej, Mileny Miszkurki udała się na wycieczkę do Londynu zorganizowaną przez biuro podróży ORIZ.
Program wycieczki był pełen rozmaitych atrakcji.
Szkolne konkursy przedmiotowe
Pod koniec roku szkolnego w klasach szóstych szkoły podstawowej i pierwszych gimnazjum odbyły się szkolne konkursy przedmiotowe. W klasach szóstych był to Konkurs Przyrodniczy a w pierwszych gimnazjum Konkurs Geograficzny.
Śpiewając, uczymy się angielskiego!
Tradycją Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kobyłce im Zofii Nałkowskiej stały się spotkania z językiem angielskim przygotowywane w ramach realizacji innowacji pedagogicznej ,,Piosenki, którą uczą mówić po angielsku’’. W tym roku uroczystość odbyła się 3 czerwca.

Lepsi niż Verne....
Jedni próbowali okrążyć świat w 80 dni, nam – uczniom klas III c i III d wraz z opiekunami (paniami: Barbarą Małczuk, Anną Ducką i Marzanną Falskowską) – ta sztuka udała się w 48 godzin. Wraz z przewodnikami podróżowaliśmy nie tylko w przestrzeni, ale i w czasie. Przenieśliśmy się w erę dinozaurów, zgłębiliśmy tajemnice najstarszych gór Polski, a także poznaliśmy tajemnice neolitycznego górnictwa krzemienia.
Przetłumacz stronę

Po Wt śr Cz Pi So Ni