Sesja z plusem- wyniki

Nowe albumy
· Mikołajkowy festyn sportowo-rekreacyjny
· Boże Narodzenie2016
· "Zemsta, mocium panie!"
· Jedynka górą
Zima w mieście 2017
Uprzejmie informujemy,
że wszyscy uczniowie, którzy złożyli karty uczestnika
na zajęcia "Zima w mieście 2017"
zostali zakwalifikowani,
zarówno na I-szy jak i na II-gi tydzień zajęć.
Uczniowski Klub Sportowy"Victoria"

ZOBACZ Szczegółowy plan
NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH 1 MARCA

PATRONAT PREZYDENTA RP ANDRZEJA DUDY
-ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM

SPOŁECZNY KOMITET OBCHODÓW PATRIOTYCZNYCH
ZAPRASZA NA UROCZYSTOŚCI
W DNIU 25 LUTEGO 2017 ROKU

Zobacz PLAKAT

Znajdź orła !
Stowarzyszenie Ptaki Polskie zaprasza na konkurs z nagrodami!
Orzeł - silny, dumny, niezależny. Nasi przodkowie wpisali go w godło. Królowie bili go na monetach. Chcieli, żeby Polska i Polacy byli, tacy jak te majestatyczne ptaki.

Żyjemy wśród orłów. Tych dosłownych, które są trwałym elementem polskiej przyrody i tych „w przenośni”. Każdy ma je w portfelu. Kierowców orzeł wita na stacjach paliw PKN ORLEN. Dzieci i młodzież grają w piłkę na „Orlikach”. Wielu zna jezioro Orle.
Zima w mieście 2017
Zaproszenie na spotkanie informacyjne
List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców
Szanowni Państwo,

uprzejmie proszę o zapoznanie się z załączonym Listem Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców, w którym informuje o najważniejszych zmianach związanych z reformą edukacji.

Marcin Promowicz
Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Kobyłce

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców
Dzień otwarty
Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych nr 1 zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się 18 stycznia 2017 roku. Nauczyciele pełnią dyżur w godzinach 17.00-19.00.
Lekcje historii w muzeum i w kinie
Muzeum Powstania Warszawskiego to miejsce, które chętnie odwiedzają i młodsi, i starsi uczniowie. Spośród obszernej oferty tematów lekcyjnych każdy może znaleźć coś dla siebie. Gimnazjaliści z III b i III c zainteresowali się problemem uzbrojenia walczących w powstaniu stron i wybrali temat: ,,Barwa i broń’’. W czwartek, 5 stycznia pod opieką p. Agnieszki Okrzejskiej i p. Donaty Cymbalak udali się do Warszawy.

Mikołajkowy festyn sportowo-rekreacyjny.
8 grudnia 2016 r. klasa 1 a SP pod opieką pana Huberta Milewskiego i pani Anny Duckiej wzięła udział w mikołajkowym festynie sportowo-rekreacyjnym w ramach programu Mały Mistrz. Organizatorem festynu był Szkolny Związek Sportowy Warszawy i województwa mazowieckiego. Dzieci bawiły się w czterech strefach. W strefie zabaw dzieci korzystały ze zjeżdżalni, dmuchanych zamków i toru samochodowego. W strefie małego mistrza pierwszoklasiści pod okiem instruktora wykonywali zabawy ruchowe związane z różnymi sprawnościami. W kolejnych strefach rysowania i pierwszej pomocy uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Na koniec festynu wszystkie dzieci otrzymały upominki od świętego Mikołaja.

Boże Narodzenie w naszej szkole
Boże Narodzenie to czas wyjątkowy w polskiej tradycji. Czas obchodzony uroczyście, rodzinnie, akcentujący polskie obyczaje.
Każdy pragnie wierzyć, że Pan Jezus narodził się pewnej mroźnej nocy w drewnianej szopie...

"Jezus może zamieszkać w Twoim domu"
Święta Bożego Narodzenia to czas przyjścia na świat Boga - Człowieka. Czy możliwe jest dzisiaj, we współczesnym świecie, odnalezienie drogi do Boga?
Odpowiedzi na to pytanie udzielili uczniowie klasy 6c podczas przedstawienia pt.,, Jezus może zamieszkać w Twoim domu ", które odbyło się w dniu 22 grudnia 2016r.
Przetłumacz stronę

Po Wt śr Cz Pi So Ni